Ha Ön is szívesen bemutatkozna a Fesztiválon, írjon bátran:

erpartfesztival@freemail.hu

Programjaink folyamatosan élérhetőek lesznek! A legfrissebb program információkért érdemes többször visszanézni erre az oldalra.



2013. július 12. péntek


12.00 - A fesztivál megnyitja képzeletbeli kapuit!

12.00 - Vendéglátás - Kisfaház Söröző, Szántai Attila

12.00 - Greznár Vidámpark

12.00 - Orvosi ügyelet

12.00 - Ilyen-Olyan vásár

19.30 - 20.30 Illogical Morality zenekar koncertje

21.00 - Nagy András városkapcsolati tanácsnok úr köszönti a fesztivált

A köszöntő után jelképes ágyúszó nyitja a fefsztivált.

Ágyúgazda: Szabó István

21.00 - DJ Fáczán 20+Party

22.00 – Los Andinos koncert

22.00 - 01.00 DJ Fáczán 20+Party

 

2013. július 13. szombat


08.00 - Ilyen-Olyan vásár

08.00 - Greznár Vidámpark

08.00 - Vendéglátás - Kisfaház Söröző, Szántai Attila

08.00 - Orvosi ügyelet

10.00 - 18.00 IV. Érpart Focikupa, elődöntő-döntők

15.00 - Kalla Pál kádármester bemutatója

16.30 - IV. Érpart Gyomra verseny

17.30 - 18.30 Danger Voltage koncert

19.00 - 20.00 DYNAMÓ koncert

20.30 - 21.30 Ingyencirkusz koncert

22.00 – Tamás Koczko Orcestar koncert – világzene Csehországból

23.00 - DJ Eszenyi

00.00 - 00.30 Harc a Tűzzel III. - Jákóhalmi íjászok bemutatója

00.30 - 01.30 DJ Eszenyi

 

2013. július 14. vasárnap


06.30 - 14.00 IV. Aranykanál Főzőverseny (Nevezési díj: 2.000.-Ft./csapat

Elkészíteni való: marhalábszár pörkölt

Jelentkezni a helyszínen, a verseny kezdetéig lehet!

Előzetes jelentkezés és információ: Szántai Attila - 06-70/ 45 95 999

A főzőverseny helyezéseiről, díjairól szakértő zsűri dönt.

Installációkról, alapanyagokról minden csapat maga gondoskodik!

08.00 - Ilyen-Olyan vásár

08.00 - Orvosi ügyelet

08.00 - Vendéglátás - Kisfaház Söröző, Szántai Attila

08.00 - Greznár Vidámpark

10.00 - 11.30 Érpart Fórum Szatmári Antalné és Nagy András képviselőkkel

15.30 – 16.20 Zagyva Banda koncert

16.30 - 17.00 Kondor ITF Taekwon-Do Szakosztály bemutatója

17.00 - 17.30 Kutyás bemutató

17.30 - A Jászfényszarui Huszár Bandérium játékos bemutatói, kicsiknek nagyoknak Ézsiás Vencel huszárkapitány vezetésével.

17.30 - Szoldance TSE: Sándor Szilvia - Lőrincz Sándor: Latin táncok

17.40 - A Pendzsom Táncegyüttes (Jászkisér), a Viganó AMI Nagyboldog és Gyakorló csoportjainak folklór bemutatója

18.20 - 19.00 „Nagyszüleink hagyatéka!”

A Kiválóan Minősült idén 15 éves Jászberényi Hagyományőrző Együttes műsora.

19.30 – 20.30 Rock A Drog koncert

21.00 - 22.00 ETNA koncert

22.00 – Vikidál Gyula - fesztivál záró koncert

A koncert előtt Juhász Dániel - Jászberény város alpolgármestere jelképesen bezárja a fesztivál kapuit.

A koncert után jelképesen ágyúszó zárja a fesztivált.

Ágyúgazda: Szabó István


A műsorváltozás jogát fenntartjuk!

TALÁLKOZUNK 2014-BEN,

AZ V. JUBILEUMI FESZTIVÁLON!!!